#
#

Sponsor ve Destekçiler

ISTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

Bilgi logo

1996 yılında Türkiye’de üniversite yaşamına yeni bir soluk getirmek amacıyla yola çıkan ve kurulduğu günden bu yana öğrencilerine uluslararası gelişim fırsatları sunmaya devam eden BİLGİ, 30 ülkede 80'den fazla üniversiteyi kapsayan Laureate International Universities ağının Türkiye'deki tek üyesidir.er, idari bilimler, beşeri bilimler, iletişim ve hukukun yanı sıra mimarlık, mühendislik ve sağlık alanlarında eğitim veren BİLGİ, 20.000’in üzerinde öğrenciye ve yaklaşık 800 akademik personele sahiptir. Öğrencilerine sunduğu uygulamalı ve özgürleştirici eğitimle yerel ve küresel sorunlara duyarlı, katılımcı, sosyal sorumluluk sahibi profesyoneller yetiştiren BİLGİ, 2010-2011 akademik yılında 6 fakülte, 4 yüksekokul ve 2 meslek yüksekokulunda 56 lisans ve 15 önlisans programı sunmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için: www.bilgi.edu.tr

 


 

INTERNATIONAL YOUTH FOUNDATION


Youth Foundation

 

 

 

 

Uluslararası Gençlik Vakfı genç neslin olağanüstü potansiyeline yatırım yapmaktadır. 1990 yılında kurulan Uluslararası Gençlik Vakfı dünya genelinde iş dünyası, hükümetler ve sivil toplum örgütleri ile çalışarak gençliğin daha sağlıklı ve üretken olmasını ve içinde bulunduğu toplum ve çevreye fayda sağlamasını hedeflemektedir. Vakfın programları değişim için katalizör olmaya ve daha kaliteli eğitim, iş olanaklarıyla ve sağlıklı karar verebilme yetisini geliştirmeye odaklanmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için: www.iyfnet.org


 

LAUREATE ULUSLARARASI UNİVERSİTELER AĞI


LIU

 

Laureate Uluslararası Üniversiteler Ağı (Laureate International Universities) eski adıyla Sylvan International Universities, dünya çapında özel yükseköğretim kurumlarından oluşan küresel  bir ağdır. Bu uluslararası ağ; şehir, devlet ve ulusların sahip olduğu kaynakları aşan kaliteli yükseköğrenim talebine karşılık olarak, dünyanın her tarafından toplum ve ülkelere yükseköğrenimin kapılarını açar. Laureate International Universities öğrencileri, mezunları, fakülte ve kurumları Kuzey Amerika, Latin Amerika, Avrupa, Afrika, Asya ve Orta Doğu boyunca 28 farklı ülkeye uzanan bir akademik topluluğu oluştururlar. Laureate International Universities ağı, 80’in üzerinde akredite kampüs tabanlı ve çevrimiçi üniversiteyi kapsar. Laureate üniversiteleri mimarlık, sanat, işletme, mutfak sanatları, tasarım, eğitim, mühendislik, sağlık bilimleri, otelcilik, bilişim teknolojisi, hukuk ve tıp dâhil olmak üzere yüzlerce lisans, yüksek lisans ve doktora programı sunar.


Ayrıntılı Bilgi için: www.laureate.net


 

MARJINAL PORTER NOVELLİ


Youth Foundation1993 yılından beri adanmanın gücünü sağlam verilerle harmanlayarak, müşterilerinin hedeflediği kitlenin fikirlerini, görüşlerini ve davranışlarını dönüştürecek derin kavrayışlar geliştiren Marjinal Porter Novelli Türkiye'nin en itibarlı ajanslarındandır. 50’ye yakın profesyonel çalışanıyla 360 derece iletişim hizmeti sunan Marjinal Porter Novell’inin bağlı olduğu Porter Novelli networkü, 2011 yılında, The Holmes Report tarafından EMEA (Avrupa, Ortadoğu, Afrika) bölgesinde çalışılabilecek “En İyi Çokuluslu Danışmanlık Şirketi” seçilmiştir.

Ayrıntılı bilgi için: www.marjinal.com.tr

İçinde bulundukları toplum için pozitif değişimin liderliğini üstlenen gençleri güçlendirmek ve desteklemek için bu yıl altıncısı düzenlenen BİLGİ Genç Sosyal Girişimci Ödülleri için başvurular başladı. 18-29 yaş arasında olan ve Türkiye’de yaşayan tüm gençlere açık olan yarışmanın son başvuru tarihi 23 Eylül!
Devamı için tıklayınız...

Hemen başvurun